Zwaluw Den Braven Aqua Silicone is een azijnzuurhoudende siliconenkit die bij uitstek geschikt is voor het lijmen en afdichten van aquaria, terraria en vitrinebouw. Na uitharding is de siliconenkit niet schadelijk voor vissen. Lees meer.
Zwaluw Den Braven Aqua Silicone is een azijnzuurhoudende siliconen kit die speciaal is ontwikkeld voor het lijmen en afdichten van volledig glazen constructies zoals aquaria, terraria en vitrinebouw. Onder de invloed van de luchtvochtigheid zal de Zwaluw Den Braven Aqua Silicone uitharden tot een duurzaam elastisch rubber. U kunt de Zwaluw Den Braven Aqua Silicone met een gerust hart gebruiken in uw aquarium, na uitharding is de kit niet schadelijk voor het waterleven. Bovendien hecht Zwaluw Den Braven Aqua Silicone zich uitstekend op glas.
Zwaluw Den Braven Aqua Silicone is bij uitstek geschikt voor het verlijmen en afdichten van onderstaande toepassingen
Voor gebruik dient u de ondergrond schoon, droog, vet- en stofvrij te maken. Dit kunt u doen met gebruik van een cleaner. Zwaluw Den Braven Aqua Silicone hecht uitstekend op de meeste niet-poreuze ondergronden. Indien u Zwaluw Den Braven Aqua Silicone wilt gebruiken op poreuze ondergronden dient u gebruik te maken van een primer. We adviseren om tussen de zijkanten en tussen de zijkant en de bodem een voeg aan te houden van 1 á 2 mm. Afhankelijk van het waterniveau dient u de inwendige hoeken af te werken als driehoekige voeg van 3 tot 5 mm. Laat de kit minstens 1 week uitharden voordat het verplaatst kan worden of gevuld met water. Na uitharding adviseren we om het aquarium verschillende keren af te spoelen met water.Â
Niet-uitgeharde resten kunt u verwijderen met behulp van een cleaner. Uitgehard materiaal kunt u alleen mechanisch verwijderen. U kunt uw handen schoon maken met reiniginsgdoekjes.
Â
Â
Â
Â