Repair Care Dry Flex 1 set A + B 300ml, hoogwaardige reparatiepasta voor houtreparaties!
De Repair Care Dry Flex 1 set A + B is een hoogwaardige 2 componenten reparatiepasta die zijn kwaliteiten toont bij het repareren van houtrot en houtaantastingen. De Repair Care Dry Flex 1 set A+B is oplosmiddel en vulstofvrij en is op basis van een specifieke compositie van epoxyharsen. Deze houtreparatiepasta onderscheidt zich door de makkelijke verwerkbaarheid en de zeer korte droogtijd. Bovendien is de Repair Care Dry Flex 1 al na 1 uur overschilderbaar. Tevens is de Repair Care Dry Flex 1 zowel binnen als buiten te gebruiken. De Repair Care Dry Flex 1 set A+B 300ml is geschikt voor reparaties met een laagdikte van 5-15 mm (bij 0 - 10ºC) en 5 - 10mm (bij 10 - 25ºC).
Waar kun je de Repair Care Dry Flex 1 set A + B 300ml voor gebruiken?
De Repair Care Dry Flex 1 Set A + B 300ml toont zijn kwaliteiten bij onderstaande toepassingen
- Het permanent en kwalitatief repareren vaan beschadigd en rot hout van o.a. kozijnen, deuren, trappen en meubels
- Het eenvoudig en snel repareren van inbraakschades
- Het vullen of verlijmen van scheuren en (open) verbindingen
- Het restaureren, renoveren en modelleren van houtconstructies en houtprofielen
Hoe gebruik je de Repair Care Dry Flex 1 set A + B 300ml?
Alvorens u kunt beginnen met het repareren van uw houten constructie, dient u de verflaag en de houtaantasting te verwijderen. Behandel het kale hout nu voor met de Dry Fix Uni. Vervolgens kunt u het A component en het B component vermengen op het Easy Q mengplateau, gebruik hiervoor een Easy Q spatel of Easy Q modelleermes. De 2 componenten zijn goed met elkaar vermengd wanneer de pasta egaal van kleur is. U kunt de Repair Care Dry Flex 1 nu aanbrengen op u te repareren oppervlak. Verwijder overtollig product direct! Vervolgens kunt u het oppervlak licht opschuren, en na 1 uur overschilderen.
Hoe moet je Repair Care Dry Flex 1 gebruiken? Volg dan de volgende stappen:
- Behandel het kale hout voor met DRY FIX® UNI.
- Doseer DRY FLEX® 1 op een mengplateau, met behulp van het EASY•Q™ Doseerpistool met de schuif naar voren.
- Meng de componenten A (rood) en B (transparant) met een EASY•Q™ rvs of kunststof modelleermes tot de kleur egaal is.
- Verdeel de gemengde DRY FLEX® 1 in een dunne laag over het mengplateau.
- Breng DRY FLEX® 1 aan en verwijder daarbij overtollig product direct.
- Schuur het behandelde oppervlak licht op voor het aanbrengen van een verflaag.
Eigenschappen Repair Care Dry Flex 1 2 in 1 150ml
- Snel en gemakkelijk te verwerken
- Zeer korte uithardingstijd van slecht 1 uur
- Geschikt voor permanente reparaties
- De reparatiepasta gedraagt zich als hout: het product is op dezelfde manier te bewerken en schilderen en beweegt met het hout mee.
- Makkelijk verwerkbaar en strak modelleerbaar
- Krimpt niet
Kenmerken Repair Care Dry Flex 1 set A + B 300ml
VERWERKINGSTEMPERATUUR |
0 – 25ºC
|
REPARATIEDIKTE |
5 – 15 mm (van 0 – 10ºC), 5 -10 mm (van 10 – 25ºC)
|
SCHUUR- EN OVERSCHILDERBAAR |
Na 1 uur
|
MENGCONTROLE SYSTEEM |
Egaal oranje
|
VOORBEHANDELEN MET |
DRY FIX® UNI
|
VERWERKINGSTIJD NA MENGEN |
15 minuten, 15 – 20 minuten
|
INHOUD |
150ml
|
HOUDBAARHEID |
Zie etiket; bij opslag en vervoer tussen 5 en 40ºC
|
Welke Repair Care is geschikt voor jouw klus?