Frencken Click&Fix CF1661 High Tack Spray Contactlijm 750ml
De Frencken Click&Fix CF1661 High Tack Spray Contactlijm is een krachtige, transparante, en gebruiksvriendelijke contactspuitlijm voor het volvlaks verlijmen van vele materialen op vlakke ondergronden. De Click&Fix koppeling in combinatie met de gebruiksklare formule zorgt voor een gebruiksvriendelijke, efficiënte en betrouwbare oplossing voor diverse toepassingen. Naast dat de Click&Fix CF1661 High Tack Spray te verkrijgen is in losse bussen, is deze ook verkrijgbaar in een Starterspakket.
Toepassingen CF1661 High Tack Spray Contactlijm
De Frencken Click&Fix CF1661 High Tack Spray Contactlijm is uitermate geschikt voor het tweezijdig verlijmen van de volgende materialen:
- Decoratieve bekledingspanelen.
- Isolatiemateriaal, (polystyreen, PS, EPS, XPS).
- Fineer en kantfineer.
- Papier en karton.
- Stoffering, textiel, en vilt.
- Leder, kurk, rubber, en linoleum.
- Tapijt, traptreden, en trapneuzen.
- HPL-laminaat en fineer met een backing van minimaal 0,8 mm.
- Vele kunststoffen (altijd vooraf testen).
- Hout en plaatmateriaal (spaanplaat, multiplex, MDF, enz.).
- Metaal, beton, pleisterwerk en glas.
Daarnaast is de CF1661 High Tack Spray uitermate geschikt voor het verdubbelen van plaatmateriaal in MDF, spaanderplaat, multiplex, massieve kunststofplaten enz. En het creëren van gebogen oppervlakken met buigfineer, buig MDF en plooibare multiplex.
Let op, de Frencken Click&Fix CF1661 High Tack Spray Contactlijm is niet geschikt voor polyethyleen (PE), polypropyleen (PP), Teflon® (PTFE/PFA/FEP), of weekmakerhoudende materialen zoals zacht PVC, vele flexibele kunststoffen en vinyl.
Verwerking CF1661 High Tack Spray Contactlijm
Voor het aanbrengen van de spuitbare contactlijm is het belangrijk de oppervlakken vlak, schoon, droog, stof- en vetvrij zijn. Daarnaast kan het licht opschuren van gladde oppervlakken zorgen voor een betere hechting. We raden aan om op alle ondergronden eerst een hechtingstest uit te voeren.
Na het voorbereiden van de ondergrond kan de CF1661 High Tack Spray Contactlijm worden aangebracht. Alvorens het aanbrengen van de CF1661 Contactlijm is het belangrijk dat de bus krachtig wordt geschud. Verwijder na het schudden de beschermklip en draai de bus op het Click&Fix Spuitpistool totdat je een klik hoort. Stel vervolgens de gewenste spuitbreedte in met de stelschroef achteraan het pistool. Houd de bus ondersteboven en breng gelijkmatig en kruisgewijs een dunne lijmlaag aan, op een afstand van 10 à 20 cm, op de te verlijmen oppervlakken. Laat na het aanbrengen van de lijmlaag beide oppervlakken ca. 5 min drogen en breng ze binnen 110 minuten samen. Druk, klop of pers vervolgens beide oppervlakken stevig aan, gedurende 15 seconden. Dit kan worden gedaan met een rubberen hamer of aandrukroller. Na het aanrollen kunnen de oppervlakken niet meer gecorigeerd worden. Houdt er rekening mee dat poreuze ondergronden na droging van de eerste lijmlaag van een tweede lijmlaag moeten worden voorzien!
Na gebruik kan de bus enkele weken op het pistool blijven zitten of worden losgekoppeld. Nadat de bus is losgekoppeld en voordat het pistool wordt opgeruimd is het belangrijk deze te reinigen. Dit kan worden gedaan met de Frencken Cleaner Click&Fix.
Kenmerken Click&Fix CF1661 High Tack Spray Contactlijm
- Krachtige contactspuitlijm
- Transparant
- Dichloormethaan (DCM) vrij
- Uniek Click&Fix spuitsysteem
- Gebruiksvriendelijk
- Gebruiksklaar
- Afdamptijd 2-5 min
- Open tijd ca. 110 minuten
- Verbruik ca. 125 ml/m² per zijde, afhankelijk van te verlijmen materialen tot 6m² per bus
Houdbaarheid CF1661 High Tack Spray Contactlijm
De Frencken Click&Fix CF1661 High Tack Spray Contactlijm is tot 24 maanden na productiedatum houdbaar, mits deze bewaard is op een droge plaats tussen de 5°C en 25°C. Na het openen van de bus is de lijm beperkt houdbaar.